2.místo na turnaji Velká cena Liberce U17

4.       TJ ASPV Zákupy

Výsledky našeho týmu:

Bižuterie Jablonec: Loko Liberec

51:55 (30:26)

Zápas s Jabloncem n. N. byl velmi vyrovnaný. Po první čtvrtině ukazovala tabule skóre 18:19 pro Liberec. V poločase se ale skóre otočilo a na Jablonec jsme ztrácely 4 body. Holky to ale nevzdávaly a během třetí čtvrtky nastřílely 15 bodů. Vedení si udržely i ve čtvrté čtvrtině a zápas skončil 51:55.

Loko Liberec: Continental Jičín

48:85 (23:44)

Zápas s Jičínem nebyl tak vydařený jako ostatní. Už v první čtvrtině jsme prohrávaly 10:23. Ostatní čtvrtky nebyly o moc lepší. Hráčkám se nedařilo střílet ani zpod koše natož trojky. V poločase vyhrával Jičín o 21 bodů. Ani ve druhé půlce zápasu jsme na Jičín nestačily a nakonec jsme prohrály 48:85.

Loko Liberec: ASPV Zákupy

87:26 (41:14)

Zápas se Zákupy byl pro Liberec velmi vydařený. V první čtvrtině jsme měli náskok 13 bodů a v poločase dokonce 27 bodů. I přes velké ztráty míčů jsme vyhráli 87:26.