Cenné vítězství v Chomutově

16.02.2015 15:55

Levhartice Chomutov:Loko Liberec (44:80)

Sobotním vítězstvím v Chomutově jsme si zajistily průběžné první místo v tabulce nadstavby U15 +U17! V letošní sezóně jsme hrály s Levharticemi potřetí a konečně se nám podařilo vyhrát, ale rozhodně to nebylo lehké utkání. Soupeřky byly po jarních prázdninách v osmi, my jsme byly kompletní, první čtvrtinu jsme soupeřky zaskočily  a vyhrály  o 16 bodů. Ve druhé čtvrtině začaly komplikace s časomírou - vypadávala tabule, hra byla každou chvíli přerušena a dohadovalo se, kolik je odehráno... Časoměřiči a zapisovatelé se snažili tabuli opravit, ale tím vnesli chaos i do zápisu. Oba týmy vychladly, ale lépe se s tím vypořádaly domácí... Naštěstní náskok z 1. čtvrtiny nás zachránil a do poločasu jsme uhájily 10-ti bodový náskok. Po přestávce jsme se vzpamatovaly, ale soupeřky bojovaly jako opravdové levhartice. Byly jsem rády, že se nám a podařilo udržet drahocenných +10. Početní převaha, relativně slušná obrana a z ní plynoucí rychlé protiútoky nám vynesly vítězství v poslední čtvrtině 7:33.

Historie utkání v sezóně 2014-15: říjen 2014 prohra o 32, prosinec 2014 prohra o 39